WSPÓLNOTY

OFERTA DLA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIĄ WSPÓLNĄ


Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje usługi w zakresie administrowania nieruchomością wspólną wspólnot mieszkaniowych.

Posiadamy ponad 60 letnie doświadczenie w sprawnym i efektywnym zarządzaniu nieruchomościami. Posiadamy profesjonalnie działające służby techniczne, księgowe, organizacyjno-administracyjne i prawno-windykacyjne – rzetelnych pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Oferujemy Państwu nasz profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.
W ramach administrowania nieruchomością wspólną zapewniamy kompleksowe działania na rzecz wspólnoty w zakresie:
- obsługi organizacyjnej
- obsługi administracyjnej
- obsługi technicznej
- obsługi finansowo-księgowej
- obsługi prawno-windykacyjnej

Do współpracy zapraszamy zarówno wspólnoty, które postanowiły zmienić dotychczasowego zarządcę, jak i wspólnoty nowo powstałe, którym oferujemy pomoc już na etapie działań związanych z rejestracją wspólnoty. Elastycznie dostosujemy naszą ofertę i zakres prowadzonych działań do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów:

Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Różyckiego 19, 58-506 Jelenia Góra
tel.: 75 76 74 836 do 37

 e-mail:


21-03-2021

Zarządzamy Wspólnotami! Zapraszamy do współpracy!


Miło jest nam poinformować, iż w dniu 15 marca 2022 roku w siedzibie Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się spotkanie z Zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Wyspiańskiego 32 w Jeleniej Górze. Spotkanie przypieczętowało podpisanie umowy o administrowanie Wspólnotą Mieszkaniową ul. Wyspiańskiego 32. Jest to nowy etap działalności JSM, w którym Spółdzielnia występuje jako zarządca wspólnoty mieszkaniowej z zewnątrz. Wartym podkreślenia jest fakt, iż Wspólnota Mieszkaniowa ul. Wyspiańskiego 32 wystąpiła z wnioskiem o przyjęcie w administrowanie do JSM.
Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprasza do współpracy wspólnoty mieszkaniowe znajdujące się na terenie Jeleniej Góry.