„60 lat Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej”


SZANOWNI PAŃSTWO

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU
specjalnie przygotowanego z okazji jubileuszu 60-cio lecia JSM
przez pracowników Spółdzielni.Przemówienie przewodniczącego Rady Nadzorczej - Pana Zbigniewa Słowika na spotkaniu jubileuszowym, które odbyło się 12 stycznia 2018 roku.

   przemówienie przewodniczącego Rady Nadzorczej (*.pdf)  pdf - 12 stycznia 2018 roku

WIELKI PIKNIK RODZINNY z okazji DNIA DZIECKA i 60-lecia JSM
9 czerwca w godzinach 14.00 - 22.00 przy ul. A. Wiłkomirskiego

Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa po raz kolejny organizuje festyn rodzinny Tym razem z okazji Dnia Dziecka oraz jubileuszu 60-lecia Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. "WIELKI PIKNIK RODZINNY" odbędzie się 9 czerwca w godzinach 14.00 - 22.00 na terenach zielonych przy ul. A. Wiłkomirskiego. Zapraszamy serdecznie mieszkańców naszych zasobów oraz wszystkie dzieci z rodzicami, które chcą się bawić razem z nami. ZAPRASZAMY!
WYDANIE SPECJALNE JUBILEUSZOWE gazety "Za Bobrem" - styczeń 2018
19-01-2018

Szanowni Państwo
   Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez JSM „Przewodnikiem Mieszkańca Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej”, w którym między innymi udzielamy praktycznych porad i informacji z zakresu działania JSM, odpowiadamy na najczęściej zadawane nam pytania, podpowiadamy jak sprawnie rozwiązać problem.


17-01-2018To już 60 lat …
Jubileusz Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  12 stycznia 2018 roku w Osiedlowym Domu Kultury odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli, zaproszeni przez Radę Nadzorczą i Zarząd Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, goście: Jerzy Jankowski – Prezes Zarządu Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP, Leszek Wrotniewski – przewodniczący Rady Miejskiej, Jerzy Łużniak i Piotr Paczóski – Zastępcy Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, przedstawiciele zaprzyjaźnionych z JSM spółdzielni mieszkaniowych takich jak: Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Legnicy, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielawie, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu, SM „Agat” ze Złotoryi, SM „Metalowiec” z Wrocławia, SM „Ostoja” z Jeleniej Góry, SM „Piekary” z Legnicy oraz SM „Podzamcze” z Wałbrzycha. Prezes Zarządu SM „Metalowiec” reprezentował również Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami we Wrocławiu. Ponadto na spotkanie przybył jeden z założycieli Spółdzielni pan Tadeusz Czarczyński oraz zaproszeni działacze organów samorządowych Spółdzielni, obecnych i dawnych, a także liczna grupa pracowników JSM. Nie zabrakło również gospodyni obiektu, w którym spotkanie się odbywało, czyli pani Sylwii Motyl-Cinkowskiej – Dyrektor Osiedlowego Domu Kultury. Były oficjalne wystąpienia, życzenia, miłe słowa. Sześciu działaczy oraz dwudziestu dwóch najstarszych pracowników Spółdzielni odznaczono odznaką „Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego”. Na zakończenie części oficjalnej spotkania wystąpił zespół A.M.A.Trio z Jeleniej Góry. W galerii ODK „Promocje” uczestnicy spotkania wznieśli symbolicznym kieliszkiem szampana toast za następne, co najmniej, 60 lat Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.